Üye Ol

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

vodafone bedava internet 2019, turkcell bedava internet 2019

#1
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. senesine ait kampanyaları herkes tarafından çok fazla merak edilmektedir. 2018 senesinde aktif durumda olan ve hala 2018 senesinde de geçerliliği süren internet paketlerini sosyalhanem sayesinde sizde yakından takip edebilirsiniz. Vodafone bedava internet olarak isimlendirebileceğimiz kampanyalarla birlikte artık tüm Vodafone aboneleri internete hiç bir ücret ödemeden dilediği kadar internete erişim sağlayabiliyor olacak.

Türk Telekom şirketinin yeni internet kampanyalarından bir tanesi olarak öne çıkan Bi Dünya Fırsat kampanyasıyla birlikte Türk Telekom şirketinin kullanıcıları da bedava internet kazanmayı sürdürmekte. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. senesi ile ilgili tüm detayları ise sosyalhanem güncel bir şekilde sunmaya devam ediyor.

Müşterisine çok fazla önem verdiğini belli eden ve önemli günler olduğunda hemen bedava internet kampanyası yapmayı sürdüren Turkcell şirketinde de hem faturasız aboneler hem ise faturalı aboneler için farklı farklı hediye paketleri yer almaktadır. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. paketleri yapabilmek amacıyla sosyalhanem sitesinde yer alan kategoriyi takip ederek sizde internete bedava erişme fırsatını yakalayabilirsiniz.
Ara
Cevapla
Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi