[ Etiketler: spec | ops: | line | bedava | oldu! ]
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SPEC OPS: THE LINE BEDAVA OLDU!
#1
img-1522348589-76409128285.jpg

Merhaba arkadaşlar bugün yine kısa süreli bedava olan SPEC OPS: THE LINE adlı oyun HumbleBundle'da cumartesi saat 20:00'a kadar ücretsiz oldu. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
BU OYUN HAKKINDA
"Spec Ops: The Line, insan hayatını etkileyen hayal edilemez seçimlerin yapılmasının mümkün olmadığı tartışılmaz durumların ortasına yerleştirerek oyuncuların ahlakına meydan okumak için tasarlanmış, kışkırtıcı ve sürükleyici Üçüncü Şahıs modern askeri Shooter oyununa sahip 2K Oyunlarından yeni bir orijinal başlık. Özellikleri arasında, Apocalypse Now ve Karanlığın Kalbi'ni anımsatan bir kavrama, hikaye hikayesi yer alıyor, ancak bir Dubai, taktik kadro tabanlı Delta Force oynanışı, yatay ve dikey olarak yönlendirilmiş bir dünyada, savaşta kullanılabilen yıkıcı kum fırtınaları, çeşitli çok oyunculu modlar ve haritalar ve iki gruptan oluşan derin destek.

Dubai haritayı yıkıcı bir kum fırtınasıyla silmeden 6 ay geçti. Şehrin tahliyesi için gönderilen Amerikan askerleri de dahil olmak üzere binlerce hayat kaybedildi. Bugün, şehir dünyanın en bereketli harabesi olan kumun altında yatar. Şimdi, Dubai'den gizemli bir radyo sinyali alındı ​​ve şehre sızmak için bir Delta Recon Ekibi gönderildi. Görevleri basit: Evac için hayatta kalanları ve radyoyu bulun. Buldukları savaşın kavgasındaki bir şehir. Dubai'yi kurtarmak için, adamı deliliğinin kalbinde bulmaları gerekecek - Col. John Konrad.
Oynanış
Spec Ops: Line, manga tabanlı bir oyun teknisyeni tarafından fiziksel olarak yakın dövüşü vurgularken, aksiyon dolu bir Üçüncü Şahıs Atıcıdır. Oyuncular üç karakterden oluşan bir takım, Yüzbaşı Martin Walker, Teğmen Adams ve Çavuş Lugo. Her karakterin kendine özgü kişiliği ve uzmanlaşmış becerileri vardır ve olgun hikayesi, her birinin, savaşın karanlık tarafını gerçekçi bir şekilde araştırdığı, iyi sonuçların olmadığı, sadece sert seçimlerin olduğu bir rol oynar. Görevler tamamlandığında daha ileri düzeyde silah ve ekipman temin edilir. Buna ek olarak, Dubai'nin çöl ortamı, çarpıcı görsellerle ve seviye tasarımlarını aktif olarak etkileyen ve ilerlemeye yardımcı olan ve engelleyen dinamik kum fırtınalarıyla benzersiz bir şekilde oyuna getiriliyor. Dubai yüksek katlı binaların dikey iç mekanları da, oyuncular tarafından kullanılabilen taktik avantajlar ve riskler sağlıyor. Çok oyunculu kampanyalar, tek oyuncu deneyimini genişletmek için yeni modlar ve sıra dışı durumlar ve ortamlar getirir.
Temel Özellikler
Anlatı belirsizlikleri ortaya çıkaran askeri shooter deneyiminin yeni bir tasviri.
Aksiyon dolu 3. Kişi Shooter oyun mücadele içindeki acımasızlık ve duyguya up-close ve kişisel bir görünüm sağlar.
Tehlikeli ve öngörülemeyen bir savaş alanında, Delta-Force askerlerinin akıllı ve güçlü bir takımını yönet.
Savaşın karanlık tarafını araştıran, parlak sonuçların olmadığı, yalnızca kötü ya da daha kötü seçimlerin yapıldığı olgun bir hikayede “Çizgi” yi geçin.
Benzersiz Dubai ayarı, hayal gücünü vurgular ve oyuncuları dikey oyun ve çarpıcı görseller için daha geniş bir oyun alanına taşır.
Kumla doldurulmuş Dubai, kum çığları ve güçlü, akıcı kum fırtınası gibi yeni oyun deneyimleri sunuyor.
Özelleştirilebilir, Sınıf Tabanlı, Blazing Multiplayer"
[youtube]https://youtu.be/_QcA3vQXG8I[/youtube]
img-1522348517-63561709620.jpg
img-1522348527-93852806552.jpg
img-1522348536-12892928300.jpg

мeтodυ olαɴ тopαl,
мeтoтѕυz ĸoşαɴdαɴ dαнα çαвυĸ ιlerler
.
giphy.gif
Cevapla
Sponsor Reklam Alanı
 Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Siber Masa

"Siber Masa Forumunda oyun adına herşey sizleri bekliyor en son çıkan oyunlar, yamalar, crakler, son sürümler, oyun haberleri ve incelemeleri Türkiye'nin En Popüler oyun forumu siber masada!

Gel bugün bize katıl!