Revenge Of Sultans Taktikleri

konuyu başlatan ulas61

1967
2
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Oyla
#1
revenge-of-sultans_2_600x900.jpg

Merhaba arkadaşlar öncelikle şunu belirtmeliyim ki Revenge Of Sultans oyunu bir kale geliştirme ve savaşma oyunudur uzun bir süredir türklerinde içinde bulunduğu güzel bir savaş oyunudur gezerken baktım ve neredeyse hiç göremedim bu tür türklerin bilgilendirme konusu sizlere ufak bir bilgiler vereceğim ve sizlerinde bilgilerinden  faydalanmak için bir konu başlatacağım. Siftah bizden bereket Allahtan  ;D Evet arkadaşlar öncelik olarak başlangıçta savaştan kaçınıyoruz gelişene kadar savaşlara bulaşmıyoruz para yükleyerek 2 haftada devasa kale yapabilirsiniz ama sonu yok bunun o yüzden bu şekilde herkesin bilgilerini paylaşacağı bir konu açtım kalemizde oyuna başladığmızda sultanıın büyüme fonu diye birşey gelecektir onu kaçırmayın SAKIN!!!

resim2_revenge-of-sultans-6.jpg

çünkü o size çok yardım edecektir sürekli boş zamanlarımızda canavar keselim lordumuzun seviye atlaması bize çok çok yeniliklerin kilidini açacaktır kalemizi 19 yaptıktan sonra direk olarak atölyeyi yükseltelim 7. seviye asker çıkarmamız için tabi bu  askerde bize çok yararı olmayacaktır kalemizi 22 yaptıktan sonra ilk işimiz atölyeyide 22 yapmaktır çünkü 8. seviye uzun bombardıman adlı asker bize çok yarıyacaktır oyunda ihtiyacımız olan şeyler yavaş yavaş azalıyor askerimizi bastık kalemiz yükseldi ama hala savaşa hazır değiliz çünkü lordun ekipmanları ve teknoloji araştırması olmadan askerlerde bir  işe yaramıyor malesef

maxresdefault.jpg

onun için şimdiki sıramız teknoloji ve ekipman buraya kadar yaptık ve kalemiz iyice güçlendi şimdiki hedefimiz kale seviyemizin 26 olması eğer 9. seviye asker çıkarmaya başladıysanız hemen kışla, ahır, okçu kışlası ve atölyeyi 26 yapalım ve 9. seviye asker üretelim 9. seviye atölye askeri olan savunma askeridir eğer elinizde yeterince 8. seviye atölye askeri olduğundan eminseniz şimdi 9. seviye savunma askeri basıp kalenizde birazda sağlam savunma yapmaya başlayabilirsiniz ama gelişimi ne olursa olsun bırakmayın ve sürekli olarak araştırma canavar kesme kale geliştirme ve asker basmayı yapmalısınız evet arkadaşlar eğer  herhangi bir sorunuz öneriniz ve sizde benim unuttuğum bilgileri paylaşmak isterseniz ben buradayım  hep  birlikte TÜRKLERİN güzel bir gelişim için gerekli olan şeylerde bilgilendirme yaparsak bütün TÜRKLERE yabancılara karşı destekte bulunmuş oluruz herkese bol şans dilerim umarım tahtlar bizim olur bilgi paylaşımlarınızı ve sorularınızı bekliyorum bu konu altında hepinize bol şans dilerim tekrardan iyi eğlenceler  :relaxed:
Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler:


Sponsor Reklam Alanı
#2
Aktıvasyon kodu nasıl alınır
Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler:


#3
Oyun zaman geçtikçe rutine bağlıyor. Herkes birbirini tanıyor ve sıkıncı oluyor. Krallık değiştirme veya saatlik krallık değişip savaş çıkartma gibi bir durumlu yeni oyunlar geliştirilirse daha heyecan verici olacaktir. Oyun farmville olmaktan çıkar. Teşekkürler.
Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler:
Avatar

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Revenge Of Sultans Saldırı Ve Savunma Askerleri ulas61 0 537 Bugün
Son Yorum: ulas61


1 Ziyaretçi