Gönderen Konu: 4 Kişilik CO-OP Oynanabilen OVERKILL's The Walking Dead Oyunundan İlk Fragman!  (Okunma sayısı 64 defa)

Çevrimdışı ВДЯ0ИLiИЭ

  • 05426960581
  • Kurucu
  • Level 9
  • *
  • İleti: 385
    • Profili Görüntüle

Dead Oyunundan İlk Fragman Geldi

 Payday'den tanıdığımız Overkill, bir The Walking Dead Oyunu üzerinde çalıştığını duyurmuş ve bizi heyecanlandırmıştı. Dört kişilik, fps türünde ve co-op moduyla gelecek olan oyun çizgi romandan ve diziden aşina olduğumuz atmosferde geçecek. Hatta hikaye Washington D.C.'de geçiyor ki dizideki kahramanlarımız da uzun bir süredir burada yaşıyorlar aslında.

Oyunda kendi kampımızı kurup, bu kampı geliştirebileceğiz ve hem zombilere hem de insanlara karşı mücadele edeceğiz. Left 4 Dead oyunlarında da olduğu gibi dört farklı ve önceden belirlenmiş karakterlerimiz olacak. Bu karakterlerin her biri de kendi çapında bazı yeteneklere sahip. Overkill'in The Walking Dead'inde ister taktik maktik yok bam bam bam, istersek gizlilikle işimizi halledebileceğiz. Ancak söz konusu gizlilik olunca oyuncuların %90'ı sabredemeyip patlıyor tabii.


Overkill'in paylaştığı bu fragmanda da oynanabilir karakterlerimizden biri olan Aidan'ı görüyoruz. Aidan'ın yetenekleri ve özellikleri nedir ne değildir bilemiyoruz, ancak mevzuya çivili bir beyzbol sopasıyla girdiğine bakarak yakın mesafede etkili bir karakter olacağını söyleyebiliriz.


 Overkill'in paylaştığı bir diğer videodaysa hikayenin salgından kısa bir süre sonra geçtiğini öğrendik. Yani buradaki karakterlerimizin dizideki karakterlerle karşılaşması oldukça düşük bir ihtimal, ama hayranları mutlu etmek için bu tip minik dokunuşlar da yapılabilir tabii. Kim bilir belki de Negan'ın yükselişini uzaklardan gözlemle fırsatımız bile olabilir.

« Son Düzenleme: 08 Ocak 2018, 14:35:24 Gönderen: ВДЯ0ИLiИЭ »

мeтodυ olαɴ тopαl,
мeтoтѕυz ĸoşαɴdαɴ dαнα çαвυĸ ιlerler
.

Tags:
Tags: