Gönderen Konu: Facebook'a Kendi Kamera Efektinizi Ekleme!  (Okunma sayısı 157 defa)

Çevrimdışı ВДЯ0ИLiИЭ

  • 05426960581
  • Kurucu
  • Level 9
  • *
  • İleti: 384
    • Profili Görüntüle
Facebook'a Kendi Kamera Efektinizi Ekleme!
« : 25 Aralık 2017, 20:50:51 »
Merhaba oyunoynar.net takipçileri bu makalede sizlere Facebook kamerasındaki çerçeve efekti nasıl oluşturulup yayınlaya bileceğinizden bahsedeceğim. Sizlere görsellerle anlatmaya çalıştım adım adım uygulayın.

İlk olarak bir resim bulun veya oluşturun formatı .PNG olması şart arkası şeffaf olmalı yani.

Şayet kendiniz bir yazı veya resim hazırlıyorsanız Linklerin Gorulmesine izin Verilmiyor Uye Ol veya Giris Yap Programını tavsiye ederim. Ayrıca hazırladığınız resimlere efekt verebilirsiniz.

Hazırladığınız ve efekt verdiğiniz resminizi PNG formatıyla masaüstüne kayıt edin.

Verdiğim linke tıklayarak facebook çerçeve oluşturma sayfasına gidin. Linklerin Gorulmesine izin Verilmiyor Uye Ol veya Giris Yap

Daha sonra FRAME STUDİO'YU AÇ Butonuna tıklayın ve ayar sayfasına geçin.

Tasarım yükle seçeneğine tıklayarak masa üstüne kaydettiğiniz resminizi seçin.

Ortadaki resim ayarlama bölgesinde resminizin konumunu boyutunu ayarlayın daha sonra SAHİBİ kısmında kendinizi veya yönettiğiniz bir sayfayı seçerek kimin adına paylaşılacağını belirlemiş oluyorsunuz ardından İLERİ butonuna basın. Birden fazla resim ekleyebilir ve onları arkaya gönder öne getir seçenekleri ile düzenleyebilirsiniz.

Detaylar kısmında oluşturacağımız resmin ismini girin örneğin "Gökkuşağı Çerçevesi". Anahtar sözcükleri girmek büyük öneme sahiptir çünkü biri gökkuşağı yazdığında sizin efekti kolayca bulabilmesini sağlar birden azla anahtar kelime girmeyi ihmal etmeyin öneğin "gökkuşağu, çerçeve, rainbow, frame" gibi. Daha sonra ilerle butonuna tıklayın.

İnceleme kısmında yaptığınız ayarlar resminiz vs. gibi bilgiler gözükür eksik birşey veya düzenlemeniz  gereken bir şey varsa  GERİ butonuna tıklayın eğer her şey tamamsa YAYINLA Butonuna tıklayarak oluşturduğunuz facebook çerçevesini tüm dünyaya yayınlayın, Efektin yayınlandı yazısı gelince BİTTİ butonuna tıklayın.

Linklerin Gorulmesine izin Verilmiyor Uye Ol veya Giris Yap Kısmına girerek tekrar düzenleme yapabilir, yayınladığınız çerçeveyi kapatabilir veya tekrar açabilirsiniz.

Neyse iyi eğlenceler!  :kikiki: :kahve: :kikiki: :kahve:

« Son Düzenleme: 25 Aralık 2017, 21:19:49 Gönderen: ВДЯ0ИLiИЭ »

мeтodυ olαɴ тopαl,
мeтoтѕυz ĸoşαɴdαɴ dαнα çαвυĸ ιlerler
.

Tags:
Tags: